Teilnehmer/Partoprenantoj

Die Liste enthält noch nicht alle Teilnehmer, die sich direkt beim Polnischen Esperanto-Bund angemeldet haben.
La listo ankoraŭ ne enhavas ĉiujn personojn rekte aliĝintajn ĉe Pola Esperanto-Asocio.

# Familienname
Familia nomo
Vorname
Persona nomo
Land
Lando
Anmeldung
Aliĝo
nur virtuell
nur reta
1 Blanke Wera DE G  
2 Bludau Norbert DE G  
3 Bohr Ilona DE G  
4 Bohr Wolfgang DE G  
5 Boschin Serio IT F  
6 Bracke Clara BE F  
7 Brandenburg Barbara DE G  
8 Brandenburg Guido DE F  
9 Brandenburg Ulrich DE G  
10 Breuninger Emma DE G  
11 Breuninger Karl DE G  
12 Brinkmann Nils DE G  
13 Brüggemeier Martin DE G reta
14 Brümmer Waltraut DE G  
15 Brunow Hannelore DE G  
16 Bühl Hans-Hermann DE G reta
17 Chrdle Petr CZ F  
18 Cuffez Marc BE F  
19 Dardenne Cristian FR F  
20 Detlevsen Jana DE G  
21 Diemel Andreas DE F  
22 Dückershoff Petra DE G  
23 Ehrlich Bodo DE F  
24 Ender Ulrich DE G  
25 Fitzelova Eva DE G  
26 Fössmeier Renardo DE G  
27 Friedrich Hannelore DE F  
28 Füchsel Halina PL G  
29 Gabalda Floreal FR F  
30 Gabalda Liba FR F  
31 Giebner Werner DE G  
32 Gruner Horst SL G  
33 Hecking Matthias DE G  
34 Hennemann Georg DE G  
35 Henning Edeltraut DE G  
36 Hinšt Zlatko HR F  
37 Hofmann Detlef DE G  
38 Hofmann-Palacio Marvelis DE G  
39 Höpken Anne DE G  
40 Kępka Zofia PL G  
41 Klee Cornelia DE G  
42 Klumpar Alois CZ F  
43 Klumparová Marie CZ F  
44 Knöferl Franz DE G  
45 Kóródy Zsófia DE G  
46 Kovař Ladislav CZ F  
47 Kranz Brigitte DE G  
48 Krawiec Elżbieta PL G  
49 Krieghoff Stefan DE G  
50 Krüger Wolf DE G  
51 Kruse Franz DE G  
52 Kuhl-Kruse Elisabeth DE G  
53 Laskowska Anna PL G  
54 Leith Klaus DE G  
55 Libner Wiesław PL F  
56 Litwiniak Maria PL G  
57 Lühmann-Fritz Heike DE G  
58 Matheus Konrad DE G  
59 Matthias Ulrich DE G  
60 Moser Johannes DE G  
61 Mozer Agnieszka PL G  
62 Mozer Alina PL G  
63 Mueller Johannes DE G  
64 Nawrocka Elżbieta PL G  
65 Neumair Gustav DE G  
66 Neumair Judith DE G  
67 Niemann Jan DK F  
68 Niemann Lene DK F  
69 Nitzsche Frank DE G  
70 Noller Klaus -Jürgen DE G  
71 Oberrauch Madella Luigia IT F reta
72 Pachter Johann DE G  
73 Pawlak Barbara PL F  
74 Plötner Helga DE G  
75 Porupca Sorín RO F  
76 Pyrcherer Theresia DE G  
77 Radola Halina PL G  
78 Rozanek Halina PL G  
79 Sandner Thomas DE G  
80 Schindler Ronald DE G  
81 Schwanzer Wolfgang DE G  
82 Schwarzer Elisabeth DE G  
83 Seifert Daniela DE G  
84 Ŝevĉenko Dmitrij RU G  
85 Shkolnykova Eva DE G  
86 Singh Yashovardhan DE G  
87 Skutin Leonid RU G reta
88 Sonntag Philipp DE G  
89 Sprick Heinz-Wilhelm DE G  
90 Stecay Hildegard DE G  
91 Striganova Anna RU G  
92 Szczepańska Alina PL G  
93 Szczudlo Aldona PL G  
94 Szczudlo Andrzej PL G  
95 Szymańska Ewa PL G  
96 Tautorat Ina DE G  
97 Tiron Elena RO F  
98 Todor Rodica RO F  
99 Tornillo Vito IT F  
100 Tudorache Emil RO F  
101 Tudorache Mariana RO F  
102 Tytgat Kristin BE F  
103 van den Kieboom Walter BE G  
104 van Raden Gundega DE G  
105 Vignaud Laurent FR F  
106 Vrazitulis Michael DE G  
107 von Waldow Cordula-Irene DE G  
108 Wagner Reinhard DE F  
109 Walz Oliver DE G  
110 Weber André Christian DE G  
111 Weber Gerhard DE G  
112 Weide Peter DK G  
113 Westermayer Manfred DE G  
114 Witdoeckt Flory BE G  
115 Wollenberg Fritz DE G  
116 Zdechlik Aleksander PL G  
117 Zilvar Peter DE G  
118 kaŝita   DE F  
119 kaŝita   DE F  
120 kaŝita   DE G  
121 kaŝita   DE G  
122 kaŝita   DE G