Teilnehmer/Partoprenantoj

Die Liste enthält noch nicht alle Teilnehmer, die sich direkt beim Polnischen Esperanto-Bund angemeldet haben.
La listo ankoraŭ ne enhavas ĉiujn personojn rekte aliĝintajn ĉe Pola Esperanto-Asocio.

# Familienname
Familia nomo
Vorname
Persona nomo
Land
Lando
Anmeldung
Aliĝo
nur virtuell
nur reta
1 Angelo Bruno IT F  
2 Blanke Wera DE G  
3 Bludau Norbert DE G  
4 Bohr Ilona DE G  
5 Bohr Wolfgang DE G  
6 Boschin Serio IT F  
7 Bracke Clara BE F  
8 Brandenburg Barbara DE G  
9 Brandenburg Guido DE F  
10 Brandenburg Ulrich DE G  
11 Breuninger Emma DE G  
12 Breuninger Karl DE G  
13 Brinkmann Nils DE G  
14 Brüggemeier Martin DE G reta
15 Brümmer Klaus DE G  
16 Brümmer Waltraut DE G  
17 Brunow Hannelore DE G  
18 Chrdle Petr CZ F  
19 Cuffez Marc BE F  
20 Dardenne Cristian FR F  
21 Detlevsen Jana DE G  
22 Diemel Andreas DE F  
23 Dückershoff Petra DE G  
24 Ehrlich Bodo DE F  
25 Ender Ulrich DE G  
26 Fitzelova Eva DE G  
27 Fössmeier Renardo DE G  
28 Friedrich Hannelore DE F  
29 Füchsel Halina PL G  
30 Gabalda Floreal FR F  
31 Gabalda Liba FR F  
32 Giebner Werner DE G  
33 Gruner Horst SL G  
34 Hecking Matthias DE G  
35 Hennemann Georg DE G  
36 Henning Edeltraut DE G  
37 Hinšt Zlatko HR F  
38 Hofmann Detlef DE G  
39 Hofmann-Palacio Marvelis DE G  
40 Höpken Anne DE G  
41 Kępka Zofia PL G  
42 Klee Cornelia DE G  
43 Klumpar Alois CZ F  
44 Klumparová Marie CZ F  
45 Knöferl Franz DE G  
46 Kóródy Zsófia DE G  
47 Kovař Ladislav CZ F  
48 Kranz Brigitte DE G  
49 Krawiec Elżbieta PL G  
50 Krieghoff Stefan DE G  
51 Krüger Wolf DE G  
52 Kruse Franz DE G  
53 Kuhl-Kruse Elisabeth DE G  
54 Laskowska Anna PL G  
55 Leith Klaus DE G  
56 Libner Wiesław PL F  
57 Litwiniak Maria PL G  
58 Lühmann-Fritz Heike DE G  
59 Matheus Konrad DE G  
60 Matthias Ulrich DE G  
61 Milić-Štrkalj Ksenija HR F  
62 Moser Johannes DE G  
63 Mozer Agnieszka PL G  
64 Mozer Alina PL G  
65 Mueller Johannes DE G  
66 Nawrocka Elżbieta PL G  
67 Neumair Gustav DE G  
68 Neumair Judith DE G  
69 Niemann Jan DK F  
70 Niemann Lene DK F  
71 Nitzsche Frank DE G  
72 Noller Klaus -Jürgen DE G  
73 Oberrauch Madella Luigia IT F  
74 Pachter Johann DE G  
75 Pawlak Barbara PL F  
76 Plötner Helga DE G  
77 Porupca Sorín RO F  
78 Pyrcherer Theresia DE G  
79 Radola Halina PL G  
80 Rozanek Halina PL G  
81 Sandner Thomas DE G  
82 Schindler Ronald DE G  
83 Schwanzer Wolfgang DE G  
84 Schwarzer Elisabeth DE G  
85 Seifert Daniela DE G  
86 Ŝevĉenko Dmitrij RU G  
87 Shkolnykova Eva DE G  
88 Singh Yashovardhan DE G  
89 Skutin Leonid RU G reta
90 Sonntag Philipp DE G  
91 Sprick Heinz-Wilhelm DE G  
92 Stecay Hildegard DE G  
93 Striganova Anna RU G  
94 Szczepańska Alina PL G  
95 Szczudlo Aldona PL G  
96 Szczudlo Andrzej PL G  
97 Szymańska Ewa PL G  
98 Tautorat Ina DE G  
99 Tiron Elena RO F  
100 Todor Rodica RO F  
101 Tornillo Vito IT F  
102 Tudorache Emil RO F  
103 Tudorache Mariana RO F  
104 Tytgat Kristin BE F  
105 van den Kieboom Walter BE G  
106 van Raden Gundega DE G  
107 Vignaud Laurent FR F  
108 Vrazitulis Michael DE G  
109 von Waldow Cordula-Irene DE G  
110 Wagner Reinhard DE F  
111 Walz Oliver DE G  
112 Weber André Christian DE G  
113 Weber Gerhard DE G  
114 Weide Peter DK G  
115 Westermayer Manfred DE G  
116 Witdoeckt Flory BE G  
117 Wollenberg Fritz DE G  
118 Zdechlik Aleksander PL G  
119 Zilvar Peter DE G  
120 kaŝita   DE F  
121 kaŝita   DE F  
122 kaŝita   DE G  
123 kaŝita   DE G  
124 kaŝita   DE G