Teilnehmer/Partoprenantoj

Die Liste enthält noch nicht alle Teilnehmer, die sich direkt beim Polnischen Esperanto-Bund angemeldet haben.
La listo ankoraŭ ne enhavas ĉiujn personojn rekte aliĝintajn ĉe Pola Esperanto-Asocio.

# Familienname
Familia nomo
Vorname
Persona nomo
Land
Lando
Anmeldung
Aliĝo
1 Abelovská Anna CZ F
2 Afonso Ladislau BR G
3 Belošević Marija HR G
4 Blanke Wera DE G
5 Bludau Norbert DE G
6 Bohr Ilona DE G
7 Bohr Wolfgang DE G
8 Bolognesi Romano IT F
9 Borrello Enrico Gaetano IT F
10 Bormann Thomas DE G
11 Boschin Serio IT F
12 Bracke Clara BE F
13 Brandenburg Barbara DE G
14 Brandenburg Guido DE F
15 Brandenburg Ulrich DE G
16 Breuninger Emma DE G
17 Breuninger Karl DE G
18 Brinkmann Nils DE G
19 Brüggemeier Martin DE G
20 Brümmer Waltraut DE G
21 Brunow Hannelore DE G
22 Bühl Hans-Hermann DE G
23 Burghelea Manuela BR F
24 Černá Miroslava CZ F
25 Cheizoo Korine NL G
26 Chrdle Petr CZ F
27 Cuffez Marc BE F
28 Dardenne Cristian FR F
29 Detlevsen Jana DE G
30 Diemel Andreas DE F
31 Dückershoff Petra DE G
32 Eder Emmeran DE G
33 Ehrlich Bodo DE F
34 Emmerich Andreas DE G
35 Emmerich Elisabeth DE G
36 Emmerich Ludwig DE G
37 Emmerich Olena DE G
38 Ender Ulrich DE G
39 Feifičová Magdaléna SK F
40 Fitzelova Eva DE G
41 Fössmeier Renardo DE G
42 Füchsel Halina PL G
43 Gabalda Floreal FR F
44 Gabalda Liba FR F
45 Getka Kamil PL G
46 Giebner Werner DE G
47 Gruner Horst SL G
48 Hakl Ladislav CZ F
49 Hecking Matthias DE G
50 Hennemann Georg DE G
51 Henning Edeltraut DE G
52 Henry Bruno CN F
53 Hinšt Zlatko HR F
54 Hoff Kjell Peder NO F
55 Hofmann Detlef DE G
56 Hofmann-Palacio Marvelis DE G
57 Höpken Anne DE G
58 Jobs Henryk PL F
59 Kempska Janina PL G
60 Kępka Zofia PL G
61 Klee Cornelia DE G
62 Klumpar Alois CZ F
63 Klumparová Marie CZ F
64 Knöferl Franz DE G
65 Kóródy Zsófia DE G
66 Kovař Ladislav CZ F
67 Kranz Brigitte DE G
68 Krawiec Elżbieta PL G
69 Krieghoff Stefan DE G
70 Krüger Siegfried DE F
71 Krüger Wolf DE G
72 Kruse Franz DE G
73 Kuhl-Kruse Elisabeth DE G
74 Kukla Jan CZ F
75 Laskowska Anna PL G
76 Leith Klaus DE G
77 Libner Wiesław PL F
78 Lipari Michela IT G
79 Litwiniak Maria PL G
80 Lühmann-Fritz Heike DE G
81 Malych Snaiguole LT F
82 Matheus Konrad DE G
83 Matthias Ulrich DE G
84 Matuška Jaroslav CZ F
85 Moser Johannes DE G
86 Mozer Agnieszka PL G
87 Mozer Alina PL G
88 Mueller Johannes DE G
89 Nawrocka Elżbieta PL G
90 Neumair Gustav DE G
91 Neumair Judith DE G
92 Niemann Jan DK F
93 Niemann Lene DK F
94 Nitzsche Frank DE G
95 Noe Julia DE G
96 Noller Klaus -Jürgen DE G
97 Ó Riain Seán IE G
98 Oberrauch Madella Luigia IT F
99 Pachter Johann DE G
100 Pawlak Barbara PL F
101 Perna Alessandro IT G
102 Plötner Helga DE G
103 Pöhlmann Sylvia DE G
104 Porupca Sorín RO F
105 Pyrcherer Theresia DE G
106 Quietensky Ernst AT F
107 Radola Halina PL G
108 Redsky Vito PL F
109 Riedel Raimund DE G
110 Rozanek Halina PL G
111 Sandner Thomas DE G
112 Schindler Ronald DE G
113 Schwaiger Bernhard DE F
114 Schwanzer Wolfgang DE G
115 Schwarzer Elisabeth DE G
116 Seifert Daniela DE G
117 Ŝevĉenko Dmitrij RU G
118 Shkolnykova Eva DE G
119 Singh Yashovardhan DE G
120 Skutin Leonid RU G
121 Sonntag Philipp DE G
122 Sprick Heinz-Wilhelm DE G
123 Stecay Hildegard DE G
124 Striganova Anna RU G
125 Szczepańska Alina PL G
126 Szczudlo Aldona PL G
127 Szczudlo Andrzej PL G
128 Szymańska Ewa PL G
129 Tautorat Ina DE G
130 Tiron Elena RO F
131 Todor Rodica RO F
132 Tornillo Vito IT F
133 Tudorache Emil RO F
134 Tudorache Mariana RO F
135 Tytgat Kristin BE F
136 Ubik-Perski Boguslaw DE G
137 van den Kieboom Walter BE G
138 van Raden Gundega DE G
139 Vignaud Laurent FR F
140 Vrazitulis Michael DE G
141 von Waldow Cordula-Irene DE G
142 Walz Oliver DE G
143 Weber André Christian DE G
144 Weber Gerhard DE G
145 Weide Peter DK G
146 Westermayer Manfred DE G
147 Witdoeckt Flory BE G
148 Wollenberg Fritz DE G
149 Zdechlik Aleksander PL G
150 Zilvar Peter DE G
151 kaŝita   DE F
152 kaŝita   DE F
153 kaŝita   DE G
154 kaŝita   DE G
155 kaŝita   DE G