Teilnehmer/Partoprenantoj

Die Liste enthält noch nicht alle Teilnehmer, die sich direkt beim Polnischen Esperanto-Bund angemeldet haben.
La listo ankoraŭ ne enhavas ĉiujn personojn rekte aliĝintajn ĉe Pola Esperanto-Asocio.

# Familienname
Familia nomo
Vorname
Persona nomo
Land
Lando
Anmeldung
Aliĝo
nur virtuell
nur reta
1 Angelo Bruno IT F  
2 Bludau Norbert DE G  
3 Bohr Ilona DE G  
4 Bohr Wolfgang DE G  
5 Boschin Serio IT F  
6 Bracke Clara BE F  
7 Brandenburg Barbara DE G  
8 Brandenburg Guido DE F  
9 Brandenburg Ulrich DE G  
10 Breuninger Emma DE G  
11 Breuninger Karl DE G  
12 Brinkmann Nils DE G  
13 Brüggemeier Martin DE G reta
14 Brümmer Klaus DE G  
15 Brümmer Waltraut DE G  
16 Brunow Hannelore DE G  
17 Chrdle Petr CZ F  
18 Cuffez Marc BE F  
19 Dardenne Cristian FR F  
20 Detlevsen Jana DE G  
21 Diemel Andreas DE F  
22 Dückershoff Petra DE G  
23 Ehrlich Bodo DE F  
24 Ender Ulrich DE G  
25 Fitzelova Eva DE G  
26 Fössmeier Renardo DE G  
27 Friedrich Hannelore DE F  
28 Füchsel Halina PL G  
29 Gabalda Floreal FR F  
30 Gabalda Liba FR F  
31 Giebner Werner DE G  
32 Gruner Horst SL G  
33 Hecking Matthias DE G  
34 Hennemann Georg DE G  
35 Henning Edeltraut DE G  
36 Hinšt Zlatko HR F  
37 Hofmann Detlef DE G  
38 Hofmann-Palacio Marvelis DE G  
39 Höpken Anne DE G  
40 Kępka Zofia PL G  
41 Klee Cornelia DE G  
42 Klumpar Alois CZ F  
43 Klumparová Marie CZ F  
44 Knöferl Franz DE G  
45 Kóródy Zsófia DE G  
46 Kovař Ladislav CZ F  
47 Kranz Brigitte DE G  
48 Krawiec Elżbieta PL G  
49 Krieghoff Stefan DE G  
50 Krüger Wolf DE G  
51 Kruse Franz DE G  
52 Kuhl-Kruse Elisabeth DE G  
53 Laskowska Anna PL G  
54 Leith Klaus DE G  
55 Libner Wiesław PL F  
56 Litwiniak Maria PL G  
57 Lühmann-Fritz Heike DE G  
58 Matheus Konrad DE G  
59 Matthias Ulrich DE G  
60 Milić-Štrkalj Ksenija HR F  
61 Moser Johannes DE G  
62 Mozer Agnieszka PL G  
63 Mozer Alina PL G  
64 Mueller Johannes DE G  
65 Nawrocka Elżbieta PL G  
66 Neumair Gustav DE G  
67 Neumair Judith DE G  
68 Niemann Jan DK F  
69 Niemann Lene DK F  
70 Nitzsche Frank DE G  
71 Noller Klaus -Jürgen DE G  
72 Oberrauch Madella Luigia IT F  
73 Pachter Johann DE G  
74 Pawlak Barbara PL F  
75 Plötner Helga DE G  
76 Porupca Sorín RO F  
77 Pyrcherer Theresia DE G  
78 Radola Halina PL G  
79 Rozanek Halina PL G  
80 Sandner Thomas DE G  
81 Schindler Ronald DE G  
82 Schwanzer Wolfgang DE G  
83 Schwarzer Elisabeth DE G  
84 Seifert Daniela DE G  
85 Ŝevĉenko Dmitrij RU G  
86 Shkolnykova Eva DE G  
87 Singh Yashovardhan DE G  
88 Skutin Leonid RU G reta
89 Sonntag Philipp DE G  
90 Sprick Heinz-Wilhelm DE G  
91 Stecay Hildegard DE G  
92 Striganova Anna RU G  
93 Szczepańska Alina PL G  
94 Szczudlo Aldona PL G  
95 Szczudlo Andrzej PL G  
96 Szymańska Ewa PL G  
97 Tautorat Ina DE G  
98 Tiron Elena RO F  
99 Todor Rodica RO F  
100 Tornillo Vito IT F  
101 Tudorache Emil RO F  
102 Tudorache Mariana RO F  
103 Tytgat Kristin BE F  
104 van den Kieboom Walter BE G  
105 van Raden Gundega DE G  
106 Vignaud Laurent FR F  
107 Vrazitulis Michael DE G  
108 von Waldow Cordula-Irene DE G  
109 Wagner Reinhard DE F  
110 Walz Oliver DE G  
111 Weber André Christian DE G  
112 Weber Gerhard DE G  
113 Weide Peter DK G  
114 Westermayer Manfred DE G  
115 Witdoeckt Flory BE G  
116 Wollenberg Fritz DE G  
117 Zdechlik Aleksander PL G  
118 Zilvar Peter DE G  
119 kaŝita   DE F  
120 kaŝita   DE F  
121 kaŝita   DE G  
122 kaŝita   DE G  
123 kaŝita   DE G